Jestem Lekarzem Specjalistą w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii. Absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Laureatką ( II miejsce ) prestiżowego konkursu na NAJLEPSZEGO DERMATOLOGA w Wielkopolsce „Hipokrates 2016” oraz „Hipokrates 2023” organizowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia oraz Głos Wielkopolski. Umiejętności zawodowe doskonaliłam pracując w Klinice Dermatologii i Wenerologii w Szpitalu Klinicznym im H. Święcickiego w Poznaniu oraz na Oddziale Chorób Skóry w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu.

Więcej

Mam przyjemność być jednym z kilku w Polsce specjalistów dermatologii-wenerologii z europejskim egzaminem specjalizacyjnym (UEMS-EBDV) oraz dyplomowanym specjalistą z zakresu dermatoskopii (Dermoscopy Diploma of Excellence, Professional Certificate of Dermoscopy, Advanced Certificate of Dermoscopy, Professional Diploma of Dermoscopy). W ramach edukacji dla dermatologów i onkologów założyłem Polską Grupę Dermatoskopową. Od 2019 byłem wielokrotnie wykładowcą polskich...

Więcej

Dyplom lekarza uzyskałam na Wydziale Lekarskim I Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 2006 roku przez 7 lat pracowałam w Oddziale Chirurgii Ogólnej 111 Szpitala Wojskowego w Poznaniu. W 2014 roku zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej. Będąc starszym asystentem kontynuowałam pracę w Oddziale Transplantologii, Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Plastycznej Szpitala Klinicznego im.Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu...

Więcej

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego i Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Wydziału Prawa i Administracji (kierunek prawo) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam specjalizację z Psychiatrii w ramach rezydentury na Oddziale Kobiecym w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu. Aktualnie odbywam w szkolenie specjalizacyjne z seksuologii w Instytucie Seksuologii Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego w Warszawie.

Więcej

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalizację z chirurgii ogólnej zdobyła na oddziale chirurgii ogólnej i gastroentrologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Dr Katarzyna Sosnowska-Brudło to lekarz, który do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Jej szeroki zakres wiedzy w dziedzinie chirurgii oraz medycyny estetycznej pozwala na dobranie odpowiedniej metody leczenia do danego problemu.

Więcej

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Umiejętności zawodowe doskonaliłam m.in. pracując w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu. Posiadam specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii, jestem autorką licznych publikacji naukowych i współautorką podręczników o problematyce chorób skóry. Pełniłam również funkcję wykładowcy i koordynatora zajęć na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia i Urody oraz na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego.

Więcej

Jestem Specjalistą Dermatologiem i Wenerologiem. Szkolenie specjalizacyjne odbywałam na Oddziale Chorób Skóry Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu oraz w Katedrze i Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie aktualnie pracuję jako starszy asystent. Prowadzę również zajęcia ze studentami różnych wydziałów jako wykładowca na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Jestem członkiem zarządu Polskiej Grupy Dermatoskopowej, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), European Academy of Dermatology & Venereology (EADV), International Dermoscopy Society (IDS) I European Association of Dermatooncology (EADO).

czytaj więcej „Specjalista Dermatolog i Wenerolog
lek. med. Katarzyna Korecka

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu na wydziale lekarskim. Szkolenia specjalizacyjne z Onkologii klinicznej odbyłam w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego, w którym obecnie pracuje. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej. Ukończyłam wiele szkolenia z zakresu oceny dermatoskopowej znamion przy użyciu nowoczesnych videodermatoskopów. Uczestniczę w profilaktycznych akcjach społecznych w kierunku czerniaka skóry.

Więcej

Lekarz w trakcie specjalizacji w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu. Ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny w Poznaniu, na którym kontynuuje studia doktoranckie. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiej Grupy Dermatoskopowej, European Academy of Dermatology and Venereology (EADV), International Dermoscopy Society (IDS). Absolwentka licznych kursów dotyczących dermatoskopii i dermatochirurgii...

Więcej

Jestem Asystentem w Klinice Zdrowia Matki i Dziecka w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym w Poznaniu ul. Polna. Ukończyłem Wydział Lekarski I Uniwersytetu Medycznego z Poznaniu. W 2015 roku obroniłem pracę doktorską. W 2017 roku uzyskałem tytuł specjalisty z Położnictwa i Ginekologii. Interesuje się ginekologią operacyjną, a w szczególności technikami małoinwazyjnymi. Świadczę pełną gamę usług z zakresu położnictwa i ginekologii: diagnostyka i leczenie zaburzeń miesiączkowania, prowadzenie ciąży...

Więcej

Jestem Specjalistą Chirurgiem oraz Specjalistą Dermatologiem i Wenerologiem.
Dyplom lekarza uzyskałam w 1995 roku na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Poznaniu. Do 2008 roku pracowałam w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyń, gdzie w 2004 roku ukończyłam szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii ogólnej oraz w 2008 roku uzyskałam stopień doktora nauk medycznych. W międzyczasie ukończyłam Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, uzyskując dyplom w 2005 roku.

Więcej